1- “Твердо знай: найвища і найбільша мета створення – це віра в Господа. Найвищий же ступінь людяності досягається пізнанням Господа, яке можливе лише завдяки вірі в Нього.”
(Посох Муси, Десятий доказ про віру, 20й Лист)

2- “…той, хто знає і кориться Йому, навіть якщо він у в’язниці, – щасливий. Той же, хто забув Його, якщо навіть у палацах, він – у темниці, нещасний.”
(Посох Муси, Перша частина, Шоста тема)

3- “…безвір’я руйнує людську сутність, перетворюючи її з алмазу на вугілля.”
(Людина – найпрекрасніше творіння, 23є Слово, Перша тема, Перший пункт)

4- “Віра – це і світло, і сила. Так, людина, яка володіє істиною вірою, зможе протистояти натиску всього світу. Залежно від сили віри вона зможе вивільнитися з-під гніту різних подій.”
(Людина – найпрекрасніше творіння, 23є Слово, Перша тема, Третій пункт)

5- “Людина набуває цінності вже як витвір Божественного Мистецтва та як Божественне дзеркало. У такому випадку незначна людина завдяки цьому зв’язку стає Господнім співрозмовником, піднесеним над усіма Його створіннями, і Його гостем, гідним Раю. Якщо безвір’я, яке розриває цей зв’язок, проникне в людину, тоді усі ті багатозначні розписи Божественних імен опиняються в пітьмі, і вже немає можливості читати їх. Адже якщо забути Творця, тоді неможливо буде зрозуміти й духовні аспекти, звернені до Нього.”
(Людина – найпрекрасніше творіння, 23є Слово, Перша тема, Перший пункт)

6-“…подібно до того, як подяка Всевишньому збільшує блага, так і скарга збільшує тяготи, і така людина стає не гідною милості.”
(Двадцять п’ять ліків, 2е Сяйво, Четвертий пункт)

7- “Уся цінність і важливість цього життя полягає в тому, що воно є зерном, основою та початком Вічного життя.”
(Двадцять п’ять ліків; Лист, написаний лікарю…)

8- “Відомо, що якщо є два шляхи, то перевага надаватиметься більш беззбитковому, навіть якщо ймовірність беззбитковості дорівнює одному до десяти. Тим часом шлях служіння, поклоніння Всевишньому є беззбитковим, на ньому з імовірністю дев’ять із десяти є скарбниця вічного блаженства.”
(Короткі слова, 3є Слово)

9- “…Той, Хто дав і облаштував життя – найяскравіше чудо Божественного мистецтва й диво Господньої мудрості, є й Тим, Хто дає засоби для його підтримки і продовження. Іншого, крім Нього, немає!”
(Короткі слова, 5е Слово)

10- “Природа й духовна сутність людини вказує на те, що вона створена, щоб поклонятися своєму Творцеві.”
(Короткі слова, 5е Слово)

11- “…богобоязлива людина за допомогою своєї віри використовує ввірене їй Творцем в ім’я Його і в межах дозволеного Ним. А безбожник, вчинивши віроломство, застосовує це в інтересах своїх низьких пристрастей.”
(Короткі слова, 6е Слово)

12- “Невже ти створений лише для земного життя, що весь свій час віддаєш йому?”
(Короткі слова, 21е Слово, Пробудження п’яте)

13- “Нашими ворогами є невігластво, бідність і конфлікти. Ми маємо боротися з цими трьома ворогами за допомогою мистецтва, технологічного розвитку, навчання та єдності.”